سال جدید قمری فرا رسیده و علیرغم شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و به ویژه در چین، بازار پیشگویی ها و طالع بینی برای سال جدید در این کشور و به طور کلی آسیای شرقی داغ است. سو مانگ فونگ پیتر معروف ترین پیشگوی هنگ کنگی است که دفتر کارش را بر اساس قوانین فنگ شوی (هنر و علم مکان و محیط) چیده است. این مرد ۶۰ ساله استاد فنگ شوی، خواندن چهره، کف خوانی و بازی (خواندن الگوهای تولد) است. بر اساس علم ستاره شناسی و فنگ شوی چینی، نمی توان سرنوشت کسی را تغییر داد یا به طور دقیق از اتفاقاتی که در آینده نزدیک یا دور برای یک فرد رخ می دهد سخن گفت.


سو در این باره چنین می گوید: «این ها محاسبه احتمالات و مطالعه آمار هستند. این موضوع به یافتن قانون و جریان جهان هستی مربوط می شود. وقتی که شیوه محاسبه آن را یاد بگیرید می توانید سیر همه چیز را پیش بینی کنید. اگر در یک مسیر خوش شانسی به سر می برید، دانستن این موضوع به افزایش اعتماد به نفس و شجاعتی که برای شروع کسب و کار خودتان نیاز دارید کمک خواهد کرد. واگر با بدشانسی روبرو شوید، پذیرفتن آن می تواند به شما کمک کند که از ریسک های غیرضروری اجتناب کنید». سال جاری در زودیاک چینی سال موش است و اگر می خواهید بدانید بر اساس سال تولدتان، در سال موش چه چیزی در انتظار شما خواهد بود با ادامه مطلب همراه باشید.


سال موش: ۱۹۱۲, ۱۹۲۴, ۱۹۳۶, ۱۹۴۸, ۱۹۶۰, ۱۹۷۲, ۱۹۸۴, ۱۹۹۶, ۲۰۰۸, ۲۰۲۰

سال گاو: ۱۹۱۳, ۱۹۲۵, ۱۹۳۷, ۱۹۴۹, ۱۹۶۱, ۱۹۷۳, ۱۹۸۵, ۱۹۹۷, ۲۰۰۹

سال ببر: ۱۹۱۴, ۱۹۲۶, ۱۹۳۸, ۱۹۵۰, ۱۹۶۲, ۱۹۷۴, ۱۹۸۶, ۱۹۹۸, ۲۰۱۰

سال خرگوش: ۱۹۱۵, ۱۹۲۷, ۱۹۳۹, ۱۹۵۱, ۱۹۶۳, ۱۹۷۵, ۱۹۸۷, ۱۹۹۹, ۲۰۱۱

سال اژدها: ۱۹۱۶, ۱۹۲۸, ۱۹۴۰, ۱۹۵۲, ۱۹۶۴, ۱۹۷۶, ۱۹۸۸, ۲۰۰۰, ۲۰۱۲

سال مار: ۱۹۱۷, ۱۹۲۹, ۱۹۴۱, ۱۹۵۳, ۱۹۶۵, ۱۹۷۷, ۱۹۸۹, ۲۰۰۱, ۲۰۱۳

سال اسب: ۱۹۱۸, ۱۹۳۰, ۱۹۴۲, ۱۹۵۴, ۱۹۶۶, ۱۹۷۸, ۱۹۹۰, ۲۰۰۲, ۲۰۱۴

سال گوسفند: ۱۹۱۹, ۱۹۳۱, ۱۹۴۳, ۱۹۵۵, ۱۹۶۷, ۱۹۷۹, ۱۹۹۱, ۲۰۰۳, ۲۰۱۵

سال میمون: ۱۹۲۰, ۱۹۳۲, ۱۹۴۴, ۱۹۵۶, ۱۹۶۸, ۱۹۸۰, ۱۹۹۲, ۲۰۰۴, ۲۰۱۶

سال خروس: ۱۹۲۱, ۱۹۳۳, ۱۹۴۵, ۱۹۵۷, ۱۹۶۹, ۱۹۸۱, ۱۹۹۳, ۲۰۰۵, ۲۰۱۷

سال سگ: ۱۹۲۲, ۱۹۳۴, ۱۹۴۶, ۱۹۵۸, ۱۹۷۰, ۱۹۸۲, ۱۹۹۴, ۲۰۰۶, ۲۰۱۸

سال خوک: ۱۹۲۳, ۱۹۳۵, ۱۹۴۷, ۱۹۵۹, ۱۹۷۱, ۱۹۸۳, ۱۹۹۵, ۲۰۰۷, ۲۰۱۹


سال موش

اگر در سال موش بدنیا آمده اید و می خواهید در سال ۲۰۲۰ که سال موش است یک رابطه عاشقانه را شروع کنید، خبر خوب این است که خوش شانسی شما در روابط عاشقانه که از سال گذشته آغاز شده بود تا ۴ آوریل ۲۰۲۰ (۱۶ فروردین ۱۳۹۹) ادامه خواهد داشت. روابطی که تا ماه می (اردیبهشت ۱۳۹۹) دوام داشته باشند شانس زیادی برای طولانی مدت شدن دارند. اکنون نوبت خبرهای بد است. افرادی که در سال موش به دنیا آمده اند با ستاره تای سوی که نماد خداوند حاکم این سال است ناسازگار هستند.

ممکن است در سال جاری با افکار منفی و مشکلاتی در زندگی تان مانند تصادفات روبرو باشید. برای دوری از این تاثیرات بد باید در سال ۲۰۲۰ بیشتر سفر کرده و برای جلوگیری از ریختن خون از راه تصادف، بهتر است به طور داوطلبانه خون بدهید. اما همه چیز برای متولدین سال موش بد هم نیست. در سال جاری، متولدین ماه موش می توانند ثروت بیشتری بیندوزند به ویژه اگر کسب و کار خودتان را داشته و کارآفرین باشید. افرادی که در ماه های پاییز و زمستان سال موش به دنیا آمده اند باید از تصمیم های آنی برای خروج از هر چیزی خودداری کنند.


ادامه مطلب